 NAC OL-L-50-1.5-IN uljni kompresor 50 l 8 bar
  1. Kompresori
  1. Kuća i vrt
  2. Industrija
  3. Industrijska zgrada
  4. Kompresori
Broj artikla:
NAC ULJNI KOMPRESOR kompresor 50L 8bar 2KM OL-L-50-1.5-IN
  • Pojedinosti
  • Recenzije
Pojedinosti
KOMPRESOR OLEJOWY NAC model OL-L-50-1.5-IN 50L
  • Maksymalne ciśnienie robocze 8 bar
  • Moc znamionowa 2.0KM
  • Posiada 2 manometry, filtr powietrza wydłużający żywotność i zawór bezpieczeństwa.
PRODUKT POCHODZI Z AUTORYZOWANEJ POLSKIEJ DYSTRYBUCJI STANLEY
Kompresor olejowy NAC 50L zapewnia małe zużycie energii przy dużej wydajności pracy.
  • Ergonomiczny reduktor ciśnienia wyposażony jest w precyzyjny mechanizm regulacji.
  • Profesjonalny, w formie zaworu kulowego kranik spustowy, gwarantuje łatwość obsługi.
Sprężarka ta sprawdza się niezawodnie w różnorodnych warunkach pracy.
  • Ogromną zaletą wyboru kompresora NAC jest łatwy dostęp do akcesoriów i serwisu.
  • NAJNOWSZA WYTRZYMAŁA POMPA posiada szerokie ożebrowanie pozwalające na lepsze chłodzenie.
  • Wyposażony w wygodny uchwyt umożliwiający łatwe przemieszanie i mobilność.
Kompresor olejowy OL-L-50-1.5-IN 50L doskonale sprawdza się przy:
  • pozyskiwaniu sprężonego powietrza dla narzędzi pneumatycznych
  • malowaniu różnych powierzchni
  • pracach w warsztatach samochodowych
  • pompowaniu kół, materacy, piłek, pontonów itp.
  • czyszczeniu trudno dostępnych miejsc, szczelin
  • przedmuchiwaniu i czyszczeniu urządzeń komputerowych
  • różnorodnych pracach w ogrodzie i w domu,
  • pracach serwisowo - technicznych
PARAMETRY TECHNICZNE:
  • model NAC OL-L-50-1.5-IN olejowy
  • moc znamionowa 1500W / 2KM
  • silnik jednotłokowy
  • napięcie zasilania 220-240V, 50 Hz
  • prędkość obrotowa 2850 obr./min
  • pojemność zbiornika 50 litrów